271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Apollo és Selené mint a Nap és a Hold allegóriája

710. Apollo és Selené mint a Nap és a Hold allegóriája

Bécs, Karl Sterrer (1844 - 1918), aranyozott fémlemez (galvanoplasztika), jelezve b.l.: K. Sterrer, b.l.: gesütz Kalmar, egykorú bársony kerete kopott, mindkettő sérült, j.b.: gesütz Kalmar, 54*26,5 cm