271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ámor diadalszekéren

705. Ámor diadalszekéren

német, 19. sz. vége, festett porcelán, aranyozott fa keretén tűzzománc bordűrökkel, kis sérüléssel,, 22*26 cm (kerettel, 11,5*16 cm (porcelán kép)