271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Hágár búcsúja VÉDETT - NO EXPORT

704. Hágár búcsúja VÉDETT - NO EXPORT

Berlin, 1840 körül, Willem George Wagner (Hága, 1814 - Hága, 1855) festett porcelán j.j.l.: Wagner, ho.: masszába nyomott jellel, BÁV 16/131, restaurált, kerettel, 25,5*19 cm