271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kártyadoboz

718. Kártyadoboz

magyar, 20. sz. első fele, fa doboz, belsejében rekeszekkel, zsetontartó dobozokkal, francia és magyar kártyákkal, sérült, 10*31,5*18 cm