Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Festő és múzsája

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

302. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Festő és múzsája

színezett rézkarc, papír

290*250 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir, b.l.: 35/100. k. a nyomaton: SZ.V.

Vételi megbízás (PDF)