302. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)
Festő és múzsája
színezett rézkarc, papír
290*250 mm
j.j.l.: Szabó Vladimir, b.l.: 35/100. k. a nyomaton: SZ.V.