Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Falu

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

297. Beron Gyula (Felsőbucár, 1885-Budapest, 1971)

Falu

rézkarc, papír

285*285 mm

j.j.l. Beron Gy.

Vételi megbízás (PDF)