Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Mars és Vénusz

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

203. Veronese, Paolo után, 1600 körül

Mars és Vénusz

olaj, vászon

50*41,5 cm

j.n. Veronese műve a torinoi Galleria Sabauda-ban található,, restaurált

Vételi megbízás (PDF)