Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Szoborterv

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

298. Frank Magda (Kolozsvár, 1914 - Buenos Aires, 1997)

Szoborterv

színes litográfia, papír

470*325 mm

j.j.l.: Frank Magda

Vételi megbízás (PDF)