308. Csuk Jenő (Zákány, 1887 - Budapest, 1927)
Tél (Szalmakazlak)
olaj, papírlemez
24,5*39 cm
j.b.l.: Csuk Jenő, h.o.: Völgyesy gyűjtemény cédula