Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Tél (Szalmakazlak)

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

308. Csuk Jenő (Zákány, 1887 - Budapest, 1927)

Tél (Szalmakazlak)

olaj, papírlemez

24,5*39 cm

j.b.l.: Csuk Jenő, h.o.: Völgyesy gyűjtemény cédula

Vételi megbízás (PDF)