Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Lombok alatt

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

282. Szilvássy Pál (Miskolc, 1920 - 1996)

Lombok alatt

olaj, farost

59*80,5 cm

j.b.l.: Szilvássy Pál

Vételi megbízás (PDF)