Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Férfi portré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

214. Wéber Henrik (Pest, 1816 - Pest, 1866) -nek tulajdonítva

Férfi portré

olaj, vászon

84,5*68 cm

Vételi megbízás (PDF)