Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > "Egy nap"

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

294. Long, Lai (Hanoi, 1960 - )

"Egy nap"

olaj, vászon

92*72,5 cm

j.n. reprodukálva: Long & Ngoc 2007

Vételi megbízás (PDF)