Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Piaci jelenet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

204. Német festő, 18. sz. közepe

Piaci jelenet

olaj, vászon

42,5*31,5 cm

Vételi megbízás (PDF)