Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Szent József halála

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

202. Osztrák festő, 18. sz. második fele

Szent József halála

olaj, vászon

100,5*59 cm

j.n. h.o. felirat: Hanlischert Antal Ferenc 1724 – 1796

Vételi megbízás (PDF)