Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Majális, 1998

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

295. Mátyás József (Csikcsekefalva, 1930 - )

Majális, 1998

olaj, vászon

62*69 cm

j.k.l.: MJ 98

Vételi megbízás (PDF)