Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Hitetlen Tamás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

209. Közép - európai festő

Hitetlen Tamás

olaj, vászon

106*66,5 cm

j.n. restaurált

Vételi megbízás (PDF)