Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Falurészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

307. Magyar festő, 20. sz. eleje

Falurészlet

olaj, vászon

41*51 cm

j.n. h.o.: kertrészlet

Vételi megbízás (PDF)