Aktuális katalógusok > 273. Jótékonysági árverés a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára > Tengerpart

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

306. Kő Virág (Budapest, 1971 - )

Tengerpart

olaj, vászon

51*153 cm

j.h.o.: Kő Virág, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)