240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kamarás asztal

195. Kamarás asztal

Dunántúl, 19. sz. második fele, lábazata fenyőfa, lapja diófa, eredeti zárszerkezettel, 1 fiókkal

80*97*115 cm