240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Asztal
osztrák, 19. sz. második fele, tölgyfa asztallap betétje pótolt, lábazata faragott diófa, sérült
181. tétel
Petróleum lámpa
cseh, 20. sz. eleje, rubinpácolt üveg, öntöttvas és sárgaréz szerelékkel, búra hiányzik
182. tétel
Petróleum lámpa
magyar, 19. sz. második fele, bronz és öntöttvas, hiányos
183. tétel
Fotel
magyar, 20. sz. eleje, faragott diófa lábakon, felújított
184. tétel
Támlás szék, 2 db
magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa, faragott díszítéssel
185. tétel
Posztamens
magyar, 19. sz. vége, faragott és esztergált diófa
186. tétel
Varróasztal
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és tölgyfa borítással, intarziás díszítéssel, esztergált lábakon, fiókjában rekeszekkel
187. tétel
Posztamens
osztrák, 19. sz. vége, esztergált bükkfa, préselt vörösréz rátétekkel, sérült
188. tétel
Füles fotel
magyar, 20. sz. első fele, ággyá alakítható, fenyőfa alapon diófa borítású lábazaton, kárpitozott, sérült
189. tétel
Vitrinasztal
osztrák, 1900 körül, feketére pácolt bükkfa, oldalra lenyíló ajtóval, tetején üveglappal, lábain sárgaréz papucsokkal
190. tétel
Füles fotel
191. tétel
Asztal
192. tétel
Tűzhely
Dunántúl (Vas megye), 19. sz. második fele, vaslemez, öntöttvas, réz, felújított
193. tétel
Pénzváltó pult
magyar, 19. sz. vége, tölgyfa, kovácsoltvas lemez és öntöttvas, fiók alja sérült
194. tétel
Kamarás asztal
Dunántúl, 19. sz. második fele, lábazata fenyőfa, lapja diófa, eredeti zárszerkezettel, 1 fiókkal
195. tétel
Láda
Bihar megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett díszítéssel
196. tétel
Falitéka
Máramaros, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel, kis sérüléssel
197. tétel
Pad
Dél-Alföld, 19. sz. vége, festett fenyőfa, sérült
198. tétel
Bölcső
Erdély (?), 19. sz. vége, ácsolt, faragott bükkfa, vésett díszítéssel, alja hiányzik
199. tétel
Mángorló
Arad, 1900 körül, jelzett: "if. Czeiler István Arad Szabadalom Patent", esztergált és faragott bükkfa, öntöttvas
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS