240. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztal

192. Asztal

Nyugat-Dunántúl, 19. sz., fenyőfa alapon tiszafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott díszítéssel, egy fiókkal, tetején palakő berakással, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül

83*183,5*100 cm