192. Asztal
Nyugat-Dunántúl, 19. sz., fenyőfa alapon tiszafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott díszítéssel, egy fiókkal, tetején palakő berakással, eredeti zárszerkezettel, kulcs nélkül
83*183,5*100 cm