240. 19-20. századi festmények és bútorok > Füles fotel

189. Füles fotel

magyar, 20. sz. első fele, ággyá alakítható, fenyőfa alapon diófa borítású lábazaton, kárpitozott, sérült

119*101*85 cm; ágy: 189*85 cm