240. 19-20. századi festmények és bútorok > Varróasztal

187. Varróasztal

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és tölgyfa borítással, intarziás díszítéssel, esztergált lábakon, fiókjában rekeszekkel

73*74*49 cm