240. 19-20. századi festmények és bútorok > Petróleum lámpa

182. Petróleum lámpa

cseh, 20. sz. eleje, rubinpácolt üveg, öntöttvas és sárgaréz szerelékkel, búra hiányzik

m: 42 cm