240. 19-20. századi festmények és bútorok > Mángorló

200. Mángorló

Arad, 1900 körül, jelzett: "if. Czeiler István Arad Szabadalom Patent", esztergált és faragott bükkfa, öntöttvas

98*88*60 cm