240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Asztalka
magyar, 20. sz. eleje, faragott diófa, tetején üveglappal
161. tétel
Szófa
magyar, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, nádazott ülőrésze sérült, felújított
162. tétel
Ülőke pár
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott díszítéssel, kárpitozott ülőrésszel, felújított
163. tétel
Posztamens
osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott, patinázott bronz
164. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, zárpajzsok hiányoznak, kulccsal
165. tétel
Smizett
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 4 fiókkal, felső fiókjában lehajtható írólapja mögött 2 kis fiókkal, sérült
166. tétel
Sarok tálalószekrény felső rész
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült
167. tétel
Éjjeliszekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, sérült
168. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, kihúzható tálalólappal, sérült
169. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel, sérült
170. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel
171. tétel
Karosszék pár és ülőke
osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, kárpitozása pótolt, ülőke jelzett az alján: káván Thonet címkével
172. tétel
Támlás szék, 2 db
magyar, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, ülő- és hátlapján szecessziós díszítéssel
173. tétel
Dohányzóasztal
magyar, 1930 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, tetején üveglappal, felújított
174. tétel
Támlás szék, 4 db
magyar, 1900 körül, bükkfa, faragott díszítéssel, bőr kárpitozása felújított
175. tétel
Kanapé
magyar, 1910 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, jávorfa intarziával, sérült
176. tétel
Esernyőtartó
osztrák, 19. sz. vége, préselt, kalapált sárgaréz, fehérbádog, sérült
177. tétel
Szervízasztal, 4 db
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, sérült
178. tétel
Füles fotel
magyar, 20. sz. első fele, tömör bükkfa, faragott díszítéssel
179. tétel
Karszék, 2 db
magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa, faragott díszítéssel
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS