240. 19-20. századi festmények és bútorok > Sarok tálalószekrény felső rész

167. Sarok tálalószekrény felső rész

magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült

85*94*49 cm