240. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
Osztrák festő, 18. sz.
Mária a gyermek Jézussal
21. tétel
Murányi Gyula
Olvasó tudós
22. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége, Sassoferrato után
Fájdalmas Mária
23. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Szent József a gyermek Jézussal
24. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Szent Mihály
25. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Szent Márton
26. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Utolsó vacsora
27. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Pásztor jószágaival
28. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. eleje
Leányportré
29. tétel
Kéméndy Jenő
Vörös hajú lány portréja
30. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz.
Főkötős nő portréja
31. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Hölgy főkötőben
32. tétel
Tischbein, F. A. jelzéssel, 19. sz.
Hölgyportré
33. tétel
Rombauer János
Ifjú hölgy portréja, 1813
34. tétel
Müller, G. jelzéssel
Leányportré, 1857
35. tétel
Maurer, L. jelzéssel
Hölgy hárfával, 1916
36. tétel
B. W. monogrammal, 19. sz. második fele
Leány fátyollal
37. tétel
Jantyik Mátyás
Katonatiszt portréja
38. tétel
Kaufmann, Angelika után, 19. sz.
Előkelő úri társaság és Mitológiai jelenet
39. tétel
Körösfői - Kriesch Aladár
Freskóvázlat
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-250]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS