240. 19-20. századi festmények és bútorok > Szervízasztal, 4 db

178. Szervízasztal, 4 db

osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, sérült

70*38,5*55 cm - 63,5*31*28,5 cm