240. 19-20. századi festmények és bútorok > Tükör

170. Tükör

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel, sérült

97*74 cm