240. 19-20. századi festmények és bútorok > Karosszék pár és ülőke

172. Karosszék pár és ülőke

osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, kárpitozása pótolt, ülőke jelzett az alján: káván Thonet címkével

karosszék: 76,5*50*52,5 cm; ülőke: 79,5*52,5*36 cm