240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Vendégek"

17. Rudnay Gyula (Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957)

"Vendégek"

olaj, fa

21*15 cm

j.j.l.: Rudnay; ho. autográf felirat: "1917 - Rudnay Vendégek"