240. 19-20. századi festmények és bútorok > Szökröny

206. Szökröny

Baranya megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett és festett geometrikus díszítéssel, eredeti kovácsoltvas pánttal

86,5*103*54,5 cm