240. 19-20. századi festmények és bútorok > Tükör

156. Tükör

magyar, 19. sz. második fele, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, csiszolt tükörlappal, sarok és oromdísz sérült

155,5*85 cm