240. 19-20. századi festmények és bútorok > Esztergapad

201. Esztergapad

osztrák, 1838, faragott fa, kovácsoltvas és bronz szerelékkel, "M. 18 I. W. 38 D." vésett felirattal, sérült, hiányos

123*220*20 cm