232. Ebédlőgarnitúra, 5 db-os
Sárköz, 19. sz. vége, faragott, festett fenyőfa, asztal egy fiókkal és zárható rekesszel, hiányos, tálas sérült, tálas: 37*84*19 cm; asztal: 64*140*96 cm
3 szék: 91*40*47 cm, 84*41*46 cm, 91*39*48 cm