240. 19-20. századi festmények és bútorok > Ebédlőgarnitúra, 5 db-os

232. Ebédlőgarnitúra, 5 db-os

Sárköz, 19. sz. vége, faragott, festett fenyőfa, asztal egy fiókkal és zárható rekesszel, hiányos, tálas sérült, tálas: 37*84*19 cm; asztal: 64*140*96 cm

3 szék: 91*40*47 cm, 84*41*46 cm, 91*39*48 cm