240. 19-20. századi festmények és bútorok > Tálalószekrény

145. Tálalószekrény

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, üvegezett felső részében eredeti zárszerkezettel, alsó részében zárszerkezet hiányzik, 1 db kulccsal, sérült

182*103*52 cm