240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kétajtós szekrény

213. Kétajtós szekrény

Bize, 19. sz. első fele, festett fenyőfa, alján egy fiókkal, aranyozott réz veretekkel, belsejében rekeszekkel, eredeti zárszerkezettel, kulcs pótolt

188*145*53 cm