213. Kétajtós szekrény
Bize, 19. sz. első fele, festett fenyőfa, alján egy fiókkal, aranyozott réz veretekkel, belsejében rekeszekkel, eredeti zárszerkezettel, kulcs pótolt
188*145*53 cm