240. 19-20. századi festmények és bútorok > Láda

144. Láda

osztrák, 18. sz. vége, tömör diófa, eredeti zárszerkezettel, egyik oldalán titkos fiókkal, kovácsoltvas veretekkel, sérült, kulcs hiányzik

35*51*35 cm