240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kétajtós ruhásszekrény

230. Kétajtós ruhásszekrény

Harta, 1863, faragott, festett fenyőfa, "Magdalena Schnausigel" felirattal, eredeti zárszerkezettel, akasztós, sérült

210*136*47 cm