148. Írószekreter
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, kétfelé nyíló ajtaja mögött 9 db fiók és egy ajtós rész, írólapján zöld filc borítással, fiókokkal, rekeszekkel, alsó részen 3 fiókkal,
183*127*73,5 cm
sárgaréz veretekkel, pótolt és eredeti zárszerkezettel, sérült, hiányos, redőnye hiányzik