146. Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lenyitható írólapja mögött hat kis fiókon topolyafa borítással, írólapján intarziás díszítéssel
182*100*37 cm