240. 19-20. századi festmények és bútorok > Szalonasztal

141. Szalonasztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, kis sérüléssel

76*61*114 cm