240. 19-20. századi festmények és bútorok > Ülőgarnitúra, 6 db-os

149. Ülőgarnitúra, 6 db-os

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával

kanapé: 99*198*75 cm, 2 db karszék: 97*70*94 cm, 2 db támlás szék: 99,5*48*46 cm, asztal: 53*138*91 cm