284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vlagyimiri Istenszülő ikonja

57. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Vlagyimiri Istenszülő ikonja

olaj, fa

26,5*22 cm

részben aranyozott ezüst rizával Moszkva, 1907-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin ellenőrző mester, „A. SZ.” (Alexandr Ivanovics Szpariskin) mesterjeggyel