57. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Vlagyimiri Istenszülő ikonja
olaj, fa
26,5*22 cm
részben aranyozott ezüst rizával Moszkva, 1907-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin ellenőrző mester, „A. SZ.” (Alexandr Ivanovics Szpariskin) mesterjeggyel