284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Sebestyén

149. Éder Gyula (Kassa, 1875 - Budapest, 1945)

Szent Sebestyén

olaj, karton

26*16 cm

j.j.l.: Éder Gy., sérült