284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Folyóparti részlet

255. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Folyóparti részlet

olaj, vászon

52*66 cm

j.b.l.: Körmendi F. E.