284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vízparti táj pásztorokkal, 1872

169. Hasch, Carl (Bécs, 1834 - Bécs, 1897)

Vízparti táj pásztorokkal, 1872

olaj, vászon

69*106 cm

j.b.l.: Carl Hasch Wien 1872