284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tápéi menyecske

253. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Tápéi menyecske

olaj, falemez

35*24 cm

j.j.l.: Nyilasy, h.o.: kiállítási címke 1944